НОВОСТИ

Голову Бобринецької РДА затримано на хабарництві

16 ноября 2017 12:20 | Новости
Прокуратура Кіровоградської області оприлюднила інформацію щодо затримання голови Бобринецької РДА у момент отримання незаконної вигоди. Голова Кіровоградської ОДА С.Кузьменко надав коментарі з приводу даного інциденту
 
Голова ОДА повідомив, що декілька тижнів тому проводилася нарада, щодо раціонального використання лісів та лісосмуг області. Ним особисто було рекомендовано правоохоронним органам проводити постійну роботу по запобіганню незаконної вирубки лісозахисних насаджень. Проте, нещодавно у кабінеті голови Бобринецької РДА проведено його затримання при отриманні незаконної вигоди у розмірі 5 000 грн. за надання дозволу на санітарну очистку лісосмуг, які знаходяться за межами населеного пункту. Правоохоронці чітко виконали поставлене завдання.
 
С. Кузьменко висловив сподівання на те, що незабаром працівниками національної поліції буде проведено всі необхідні оперативні дії, з`ясовано ситуацію та надано широкому загалу інформацію щодо розслідування та рішення суду. Адже вимоги закону стосуються кожного громадянина суспільства, тут не має винятків. 
 
Новости RSS   Просмотров(1031)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Суми готуються до PISA 2018 – Україна
Суми готуються до PISA 2018 – Україна 25 января 2017

Україна у 2018 року вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA (Programme for International Student Assessment), що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку.

Просмотров (103)
У Сумах заборонили рекламу перевезень до Росії і Криму
У Сумах заборонили рекламу перевезень до Росії і Криму 27 октября 2016

Вчора депутати Сумської міськради 27 голосами з 35 підтримали проект рішення щодо заборони розміщення на території міста Суми будь-якої реклами «пасажирських перевезень до країни-агресора та тимчасово окупованих територій». Проект рішення ініціював депутат Максим Галицький з фракції «ВО «Свобода».

Просмотров (142)
Сумских старшеклассников приглашают в англоязычный палаточный лагерь
Сумских старшеклассников приглашают в англоязычный палаточный лагерь 26 мая 2016

Открыт набор участников в англоязычный палаточный лагерь "Joy! Camp"! Это не просто лагерь на свежем воздухе с выездом на неделю в лес. Это лагерь, в котором вожатыми являются иностранцы.

Просмотров (209)
Вернутся к разделу: Сумские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)