НОВОСТИ

Суми готуються до PISA 2018 – Україна

25 января 2017 13:10 | Новости


Україна у 2018 року вперше візьме участь у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA (Programme for International Student Assessment), що проводиться під егідою Організації економічного співробітництва і розвитку.

Освітяни Сум опрацювали матеріали щодо забезпечення проведення вищеназваного дослідження в загальноосвітніх навчальних закладах міста та підготовки учнів 15-ти років до участі в PISA-18.

Школи для участі в проекті PISA в кожній країні обираються випадковим чином. Процедура відбору шкіл й учнів передбачає залучення значної кількості учасників тестування з тією метою, щоб вибірка учнів відображала всю різноманітність популяції 15-річних громадян країни-учасниці за різними показниками.

У дослідженні 2018 року братиме участь близько 80 країн світу, серед яких буде й Україна. Основною предметною галуззю цього циклу стане читання.
Для країн-учасниць можливі дві форми участі – комп’ютерна і паперова. Україна братиме участь у паперовій версії, тому всі варіанти тестових буклетів та опитувальників будуть заповнюватися учнями вручну.

Уряд доручив Міністерству освіти і науки України забезпечити участь України у міжнародному дослідженні якості освіти PISA-2018 та визначив відповідальним за його проведення Український центр оцінювання якості освіти.

Перші результати тестування українських учнів будуть доступні у 2018 році.

Дані, які буде зібрано в результаті участі України в PISA-18, слугуватимуть надзвичайно цінним джерелом інформації для дослідників, освітян, керівних органів країни, батьків та самих учнів. Програма надасть Україні допомогу як моніторингове дослідження: реальні дані про навчальні досягнення учнів дозволять виявити як позитивні, так і негативні явища вітчизняної освіти, що сприятиме успішному її реформуванню, а отже, і покращенню показників України в наступних міжнародних порівняльних дослідженнях.

Джерело: smr.gov.ua

Новости RSS   Просмотров(85)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Сумах заборонили рекламу перевезень до Росії і Криму
У Сумах заборонили рекламу перевезень до Росії і Криму 27 октября 2016

Вчора депутати Сумської міськради 27 голосами з 35 підтримали проект рішення щодо заборони розміщення на території міста Суми будь-якої реклами «пасажирських перевезень до країни-агресора та тимчасово окупованих територій». Проект рішення ініціював депутат Максим Галицький з фракції «ВО «Свобода».

Просмотров (126)
Сумских старшеклассников приглашают в англоязычный палаточный лагерь
Сумских старшеклассников приглашают в англоязычный палаточный лагерь 26 мая 2016

Открыт набор участников в англоязычный палаточный лагерь "Joy! Camp"! Это не просто лагерь на свежем воздухе с выездом на неделю в лес. Это лагерь, в котором вожатыми являются иностранцы.

Просмотров (194)
Установи виконання покарань Сумщини переходять на енергозберігаючі технології
Установи виконання покарань Сумщини переходять на енергозберігаючі технології 29 марта 2016

На сьогоднішній день в Україні зростає вплив чинників, що спонукають до енергозбереження: постійне зростання цін на енергоносії, підвищення адміністративної та економічної відповідальності за перевитрати, нераціональне та неефективне використання паливо-енергетичних ресурсів, тощо.

Просмотров (228)
Вернутся к разделу: Сумские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)