НОВОСТИ

На Сумщині розгорнуто 715 пунктів обігріву

23 декабря 2016 12:38 | Новости

123 пункти функціонують у цілодобовому режимі, із них 79 – на базі об’єктів, що належать місцевим органам влади, та 44 – підрозділам ДСНС.

Про це йшлося під час засідання обласного об’єднаного штабу з координації дій щодо попередження та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з ускладненням погодних умов в зимовий період.

Як наголосив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, у зв’язку з очікуваним найближчим часом на всій території України пониженням температури до 18-20 градусів морозу та з метою запобігання переохолодженню і надання допомоги людям необхідно збільшити кількість пунктів обігріву.

За інформацією директора Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександра МИЛАША в умовах понижених температур є можливість розгорнути діяльність до 920 стаціонарних пунктів.

Джекрело: regionews.sumy.ua

Новости RSS   Просмотров(132)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
В Сумах школьники будут ездить по льготному тарифу
В Сумах школьники будут ездить по льготному тарифу 30 ноября 2016

К депутатам неоднократно обращались родители, чьи дети вынуждены добираться до школы на общественном транспорте, с просьбой о снижении стоимости проезда для учеников 4-11 классов.

Просмотров (141)
У Сумах заборонили рекламу перевезень до Росії і Криму
У Сумах заборонили рекламу перевезень до Росії і Криму 27 октября 2016

Вчора депутати Сумської міськради 27 голосами з 35 підтримали проект рішення щодо заборони розміщення на території міста Суми будь-якої реклами «пасажирських перевезень до країни-агресора та тимчасово окупованих територій». Проект рішення ініціював депутат Максим Галицький з фракції «ВО «Свобода».

Просмотров (143)
Додаткові 60 мільйонів отримають дороги Сумщини
Додаткові 60 мільйонів отримають дороги Сумщини 28 сентября 2016

Про це повідомив під час офіційного візиту та інспектування роботи на ділянці дороги Н-12 Суми-Полтава міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Просмотров (146)
Вернутся к разделу: Сумские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)