НОВОСТИ

У Сумах заборонили рекламу перевезень до Росії і Криму

27 октября 2016 13:10 | Новости

Вчора депутати Сумської міськради 27 голосами  з 35 підтримали проект рішення щодо заборони розміщення на території міста Суми будь-якої реклами «пасажирських перевезень до країни-агресора та тимчасово окупованих територій». Проект рішення ініціював депутат Максим Галицький з фракції «ВО «Свобода».

« Наше місто просто потонуло у різноманітного роду рекламних оголошеннях, які закликають здійснювати поїздки до Москви, Санкт-Петербурга, інших міст країни-агресора, пропонують поїхати до Криму, тощо. Громадськість вже неодноразово проводила акції проти цього, закликала владу врегулювати цю ситуацію, однак марно — рекламісти просто заробляли гроші на подібній рекламі і не вважали на явну ворожу пропаганду, а міська влада — ігнорувала цю проблему. Від так, сьогодні ми поставили крапку в цій епопеї і тепер звільнимо місто від цієї пропагандистської реклами!», — так прокоментував прийняття зазначеного рішення Максим Галицький.

Джерело: xpress.sumy.ua

Новости RSS   Просмотров(142)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Сумских старшеклассников приглашают в англоязычный палаточный лагерь
Сумских старшеклассников приглашают в англоязычный палаточный лагерь 26 мая 2016

Открыт набор участников в англоязычный палаточный лагерь "Joy! Camp"! Это не просто лагерь на свежем воздухе с выездом на неделю в лес. Это лагерь, в котором вожатыми являются иностранцы.

Просмотров (209)
Установи виконання покарань Сумщини переходять на енергозберігаючі технології
Установи виконання покарань Сумщини переходять на енергозберігаючі технології 29 марта 2016

На сьогоднішній день в Україні зростає вплив чинників, що спонукають до енергозбереження: постійне зростання цін на енергоносії, підвищення адміністративної та економічної відповідальності за перевитрати, нераціональне та неефективне використання паливо-енергетичних ресурсів, тощо.

Просмотров (244)
Власти Сум выдвинули требования относительно новой транспортной схемы
Власти Сум выдвинули требования относительно новой транспортной схемы 27 января 2016

На аппаратном совещании подняли вопрос о разработке новой транспортной схемы. Городская власть озвучила несколько требований.

Просмотров (237)
Вернутся к разделу: Сумские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)