НОВОСТИ

Установи виконання покарань Сумщини переходять на енергозберігаючі технології

29 марта 2016 13:22 | Новости

На сьогоднішній день в Україні зростає вплив чинників, що спонукають до енергозбереження: постійне зростання цін на енергоносії, підвищення адміністративної та економічної відповідальності за перевитрати, нераціональне та неефективне використання паливо-енергетичних ресурсів, тощо.

Світова тенденція зниження енергоспоживання сприяє переходу органів та установ виконання покарань, які підпорядковані управлінню Державної пенітенціарної служби України в Сумській області на економний режим використання електроенергії. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Сумській області.

Враховуючі особливості установ кримінально-виконавчої системи, освітлення у загальному енергобалансі займає значну частину навантаження, тому має великий енергозберігаючий потенціал. Зважаючи на освітлення значної довжину периметру установ виконання покарань області, а це 3,6 км., оплата за спожиту електроенергію тарифікується по роздрібному тарифу, тому застосування сучасних енергозберігаючих приладів освітлення на основі «LED» технологій значно збереже державні кошти.

Наразі в установах області розпочалась активна робота по заміні звичайних ламп розжарювання на енергозберігаючі на основі «LED» технологій, які встановлені по периметру заборонених зон та в службових приміщеннях.

На сьогоднішній день, для освітлення заборонених зон установ виконання покарань області, використовується 930 світильників охоронного освітлення зі звичайними лампами накалювання, з початку поточного року в установах вже встановлено 80 енергозберігаючих прожекторів та придбано 1200 м.п., кабельно-провідникової продукції для часткової заміни мережі охоронного освітлення.

Виконання енергозберігаючих заходів дозволить заощадити близько 2 млн. грн. за рік бюджетних коштів, що становить 90% від загальної суми, та розвантажити електричні мережі установ, тим самим підвищити їх надійність.

Джерело: regionews.sumy.ua

Новости RSS   Просмотров(243)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Власти Сум выдвинули требования относительно новой транспортной схемы
Власти Сум выдвинули требования относительно новой транспортной схемы 27 января 2016

На аппаратном совещании подняли вопрос о разработке новой транспортной схемы. Городская власть озвучила несколько требований.

Просмотров (237)
ЦВК оприлюднила перші офіційні результати виборів на Сумщині
ЦВК оприлюднила перші офіційні результати виборів на Сумщині 28 октября 2015

ЦВК нарешті оприлюднили перші офіційні результати виборів на Сумщині. На сайті ЦВК з'явилося повідомлення, що міським головою Середино-Буди став Олександр ГЕН (висуванець партії «Воля народу»), який набрав 1 628 голосів (66,2%).

Просмотров (328)
У Сумах на нових поліцейських чекатиме 6-денна підготовка
У Сумах на нових поліцейських чекатиме 6-денна підготовка 30 сентября 2015

У Сумах для того щоб потрапити у лави поліцейських потрібно буде пройти 6-денну підготовку. Про це сьгодні під час прес-конференції повідомив головний міліціонер області Анатолій Річкаль.

Просмотров (298)
Вернутся к разделу: Сумские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)