НОВОСТИ

У Шостці запущено завод з виробництва піноскла

1 ноября 2010 16:24 | Новости

 На урочистій церемонії відкриття заводу перший заступник голови НАЕР Віталій Григоровський наголосив, що це чудовий приклад поєднання кількох корисних справ: утилізації використаного скла та виробництва матеріалу, який має безпосереднє відношення до раціонального та економного використання енергетичних ресурсів.

Проект будівництва заводу з виробництва піноскла для ТОВ "НВП Технологія" був реалізований компанією УкрЕСКО за сприяння НАЕР із залученням коштів Европейського банку реконструкції та розвитку. Загальний бюджет проекту склав близько $9 млн. Доля кредиту ЄБРР у загальних витратах - близько 50%. Очікуваний термін окупності проекту - 5 років.

На підприємстві встановлено сучасне обладнання китайської фірми Ланжоу ПенгФай Хіт Презервейшен Ко., ЛТД, яка володіє 15-річним досвідом виробництва піноскла та стала переможцем відкритого міжнародного тендера, проведеного УкрЕСКО відповідно до принципів та правил закупівель ЄБРР.

Технологія виробництва піноскла передбачає використання як сировини скляні відходи, які зараз в Україні головним чином потрапляють на сміттєзвалища. Завод вироблятиме енергоефективний теплоізоляційний матеріал, який поєднає ряд властивостей: низьку теплопровідність, негорючість, екологічну безпечність, високу міцність та водонепроникність. Досвід розвинутих країн свідчить, що застосування 1 куб. м піноскла у будівництві забезпечує економію 1,4-1,6 тонн умовного палива на рік.

Новости RSS   Просмотров(2282)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Сумщина претендует на роль сахарной столицы
Сумщина претендует на роль сахарной столицы 29 октября 2010

Возрождение сахарно-свекольного производства является одним из приоритетов стратегии социально-экономического развития региона «Нова Сумщина 2015».

Просмотров (1276)
В Сумах неизвестные скупают в киосках тираж газеты «Панорама»
В Сумах неизвестные скупают в киосках тираж газеты «Панорама» 27 октября 2010

Сегодня рано утром группа молодых людей начала оптом скупать в городских киосках свежий номер газеты «Панорама».

Просмотров (1986)
Сумщина снимает ограничения для инвесторов
Сумщина снимает ограничения для инвесторов 26 октября 2010

Стратегия социально-экономического развития области «Нова Сумщина-2015» превратит регион в один из лучших в Украине по всем показателям.

Просмотров (1186)
Вернутся к разделу: Сумские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)